daily services kariera

KARIERA

Dzień dobry!

Miło, że tu jesteś! Tylko kilka kroków dzieli Cię od dołączenia do naszego zespołu. Rosnąca liczba projektów sprawia, że w trybie ciągłym poszukujemy nowych pracowników – na różne stanowiska z różnymi zakresami obowiązków. Preferujemy osoby z doświadczeniem administracyjnym, biurowym, finansowo-księgowym, informatycznym. Jesteśmy jednak otwarci na wszystkich kandydatów. Niejeden raz przekonaliśmy się, że ludzie potrafią pozytywnie nas zaskoczyć. Może uda się to także Tobie? 

Jak aplikować do Daily Services?

Prześlij nam swoje CV

Nie wymagamy skomplikowanej oprawy graficznej. W podjęciu decyzji pomoże nam natomiast jasne sprecyzowanie Twoich dotychczasowych obowiązków, określenie  kluczowych umiejętności i planów zawodowych.

Porozmawiajmy

Jeśli Twoje doświadczenie i plany będą współgrać z kulturą organizacyjną Daily Services, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy na rozmowę. Szanując Twój czas, prowadzimy je zazwyczaj online. 

Podpisujemy umowę

Jeśli wspólnie zdecydujemy o naszej współpracy, podpisujemy umowę. Preferujemy umowę o pracę, ale jeśli wolisz kontrakt B2B, możemy uzgodnić warunki. 

Aktualna oferta pracy

Asystent Działu Operacyjnego

DAILY SERVICES SP. Z O.O.

NIP 9542793705

KRS 0000737351

ul. Działkowa 8
41-506 Chorzów
woj. ślaskie

service@dailyservices.pl

tel. 32 555 02 37